calk-hypotek news
00. Úvodní strana » 08. Společnost » profil společnosti

Profil společnosti

Rodinné domy IRIDIA stavíme na území české republiky od roku 1999. Hlavní činností společnosti je výstavba nízkoenergetických domů na klíč s využitím jedinečného stavebního systému EUROPANEL, který se svou jednoduchostí a univerzálností stává ekonomickou a ekologickou alternativou k tradičním stavebním materiálům. Systém má skvělé tepelně-izolační vlastnosti a tím splňuje požadavky pro realizaci nízkoenergetických domů.

Díky této technologii zaručujeme rychlou výstavbu suchou cestou za jakéhokoliv počasí, prostorovou úsporu a v neposlední řadě i nízké provozní náklady na vytápění domu.

Zákazníkům nabízíme kompletní servis při výstavbě domu na klíč, na dokončení nebo pouze hrubou stavbu včetně zajištění profinancování stavby příp. doporučení lokality pro stavbu samotnou.

Samozřejmostí je i nabídka vlastních typových projektů rodinných domů včetně možné variability vnitřního vybavení a uspořádání dle přání zákazníka.

Vzhledem k tomu, že společnost spolupracuje s několika projekčními kancelářemi není problém zajistit studii a projekt dle konkrétního požadavku investora.

Dalším předmětem činnosti společnosti je stavba speciálních pasivních domů a unikátních chytrých mobilních domů.

Naše společnost poskytuje komplexní rozsah služeb od studií a projektů až po řízení výstavby a stavebních prací v rámci investičních dodávek, rekonstrukcí a novostaveb. Podnikatelská činnost vychází z dlouholetých odborných zkušeností řídícího managementu a vysoce profesního přístupu jednotlivých pracovních týmů k zákazníkovi. Samozřejmostí je individuální přístup k investorovi tak, abychom maximálně vyhověli jeho požadavkům.

Od samého počátku je kladen důraz zejména na vysokou kvalitu prováděných prací, kvalitní přípravu, kontrolu a řízení projektu a seriózní a aktivní přístup k investorovi.

Kvalita naší práce je výrazně ovlivněna úrovní našich subdodavatelů a dodavatelů, proto je z naší strany věnována maximální pozornost výběru těchto subjektů. Naše činnost je v souladu s požadavky pro certifikovanou společnost v rámci ISO 9001: 2001 a ISO 14001:2005.

Naším krédem je rychlá, moderní a bezpečná služba.

Naší strategií je kvalita a špičková organizace práce.

V Liberci dne 1. 8. 2007

Vladimír Čásár
ředitel společnosti

Vybrat dům

Animace stavby

animace hrubé stavby

Newsletter

Chcete-li získávat informace o nových developerských projektech, lokalitách výstavby či typových rodinných domech, pokračujte zde.

Aktuality

 • 11-05-2011 10:47:00
  Nový projekt RD HARMONIA
  Nový projekt RD HARMONIA - do kategorie rodinné domy jsme zařadili nový projekt na RD Harmonia. Jedná se o klasický RD moderního vzhledu se zajímavým vnitřním uspořádáním a nevšedním designem.
 • 09-05-2011 9:44:00
  Rodinné domy do 2 mil. Kč
  Společnost IRIDIA, s.r.o. nabízí domy do 2 mil. Kč
 • 16-05-2010 22:51:00
  Výstava Dům a zahrada Liberec
  Zveme Vás na VI. ročník prodejní výstavy "Dům a zahrada" v Liberci
 • 18-03-2010 18:17:00
  Nový pasivní vzorový dům v Liberci
  Nový pasivní vzorový dům v Liberci
 • 02-02-2010 2:45:00
  Zveme vás na výstavu Dřevostavby 2010
  Zveme všechny zájemce o naše rodinné domy na výstavu Dřevostavby 2010
Prodej na Amazonu rychle a kvalitně. Ekonomické zprávy a aktuální novinky. Energetické balanční náramky pro rovnováhu organismu.